Hakkımızda

VOI Coffee Company olarak, sektördeki yolculuğumuza 2014 yılında Bağdat Caddesi'nde küçük bir işletme olarak başladık ve kısa süreiçindegenç neslin beğenisini kazanarak 3. dalga kahvecilerin ilk başarılı temsilcilerinden olmayı başardık. "WAY TO LIVE" sloganı ileyemeyi,içmeyi, sevmeyi, yaşamayı deneyimleyebileceğimiz ortak bir yolda bir araya gelmeyi hedefledik ve bugün bu yolda, 10'dan fazla şubesayısınaulaştık. Son birkaç senede ise Türkiye'nin en gözde bölgelerinde açtığımız şubelerle birlikte hızla büyümeye devam ediyoruz.

Sektördeki gelişmeleri yakından gözlemlemekle kalmayıp, dijital gelişmeleri de büyük bir titizlikle takip ediyoruz. Bu noktada, ekibimizin genç olması bizim en büyük avantajlarımızdan biri haline geliyor. Onlar sayesinde VOI, dinamik kalıp yeniliklere rahatlıkla ayak uydurabiliyor. İçinde bulunduğumuz dijital çağ, hızlı değişim ve dönüşümü zorunlu kılıyor. Bu çağın içindeki kültürü benimsemiş olmamız ise, misafirlerimizle aramızdaki bağı daha da güçlendiriyor.

Sizleri kahvenizi yudumlayabileceğiniz, vakit geçirmekten keyif alacağınız atmosferimizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.